Hlavní stránka > Tréninky > Tábor plný noseworku, dogdancingu a agilit II

Tábor plný noseworku, dogdancingu a agilit II Víkendovka

Poslední dvě místa - pouze na cvičení. Všchny pokoje jsou již obsazené, nebo si můžete postavit vlastní stan nebo kravan)

 

Tábor je pro všechny, které baví nosework, dogdancing a agility. Každý den si budete moc vybrat kterému sportu se chcete věnovat.

 

Pro koho je tento tábor vhodný? Pro každého bez ohledu na věk, plemennou příslušnost, velikost či temperament.

 

Trénovat budeme vždy dopoledne a odpoledne. Večery budou věnované přednáškám a debatám o výcviku psů. V blízkém okolí jsou vhodné terény, pro všechny směry noseworku. Pro dogdancing a agility je vedle ubytování travnaté hřiště a při nepříznivém počasí i kryté prostory.

 

Bydlet budeme v přátelském prostředí Ubytování u Pípalů v Červené Řečici na Vysočině.

 

Ubytováni budete po jednom příp. po dvou na pokoji, ale vždy tak, aby se pejsci snesli a vy jste si mohli tábor užít. Nebo si můžete postavit vlastní stan či přijet a bydlet v karavanu. Nebo jen na tábor dojíždět a bydlet někde v okolí. Také s Vámi může jet i doprovod a tábor spojit s dovolenou a výlety po okolí.

 

Začátek – v neděli po 15. hodině 31.7.2022

Konec – v sobotu ráno 6.8.2022

 

Kapacita tábora max. 12 cvičících týmů (dle obsazení pokojů, skupiny po 6 psech na jednoho trenéra)

 

Cena tábora

Pro nové účastníky 4200 Kč za výcvik

Pro ty, co se mnou už byli na některém víkendu či táboru 3700 Kč za tým

další cvičící pes jednoho psovoda: dle domluby

Cena ubytování a stravování (6x noc, 6x snídaně, 5x oběd, 6x večeře): 3560 Kč

Poplatek za psa na pokoji: 300 Kč / tábor

příplatek za samostatný pokoj 600 Kč / tábor

místní poplatek pro obec 120 Kč / tábor

dospělý doprovod na jednom pokoji 3560 Kč / tábor

 

Dotazy a další informace na tel.: 777 232 881, nebo pište přes zprávy.

 

Do poznámky u přihlašování prosím uveďte jméno psa, stáří psa, jestli chcete samostatný pokoj, nebo budete mít sebou doprovod.

 

Přihlášky jsou platné po zaplacení části tábora - 2000,- Kč na účet u FIO Banky: 2402206107 /2010 variabilní symbol: 20220731 - do zprávy pro příjemce: 3tábor + Vaše jméno. Tato platba je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka, kterého si sami najdete. V případě zrušení akce ze strany pořadatele, budou platby vráceny nebo dle domluvy převedeny na jinou akci.

 

Táborem Vás budou provázet a výcviky povedou zkušené trenérky z Psí školy ABaRo a Psí školy Welka:

 

ing. Marie Klůsová z Dobré psí školy v Červené Řečici

Výcviku psů se věnuje od roku 2003 a to především záchranařině a pachovým pracem. Se svým prvním psem složila atesty Ministerstva vnitra pro plošné vyhledání. V roce 2018 se kvalifikovala a účastnila Mistrovství záchranných psů IZS. V roce 2020 složili zkoušku pohotovostní jednotky svazu záchranných brigád. Pravidelně se účastní praktických záchranářských závodů. Se svými psy má splněno více jak třicet vrcholových zkoušek z výkonu v záchranařině, noseworku a dalších psích sportech. Pravidelně se účastní různých seminářů, školení a vrcholových závodů. Je rozhodčím a oficiálním instruktorem noseworku v klubu Nosework CZ. S tollerkou Buffy získala tituly Master of nosework Z a Master of nosework 1 a složila tyto noseworkové zkoušky: NW-Uz, NW-U1, NW-U2, NW-Nz, NW-N1, NW-N2, NW-Wz, NW-W1, NW-Dz, NW-D1. S papilonem Apíkem získala tituly Master of nosework Z a složila zkoušky NW-Uz, NW-Nz, NW-Wz,NW-Dz a NW-D1.

 

Tereza Kalvová z Dobré psí školy Ralsko

Výcviku psů se věnuje od roku 2003 a to zejména agility, dogdancingu, obedienci a noseworku, vystudovala obor Kynologie na České zemědělské univerzitě. Se svými psy se věnuje především agility a dogdancingu. Má složeno několik zkoušek z agility, obedience a dogdancingu, kde získala i titul Master of Dogdancing 1.úrovně. Připravuje se na funkci rozhodčího v dogdancingu. Pravidelně se účastní zkoušek, závodů a výcvikových seminářů.

Datum

31.07.2022 15:00 - 06.08.2022 09:00 (Ne - So)

Sport

víkendovka

Cena

Individuální cena za psa (Kč)

Přihlášeno

12 z 14

Výcvikář

Marie Klůsová

Místo tréninku

Červená Řečice

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů
Božena Kabíčková 1
Olga Siková 1
Jan Kabíček 1
Michaela Hašková 1
Dana Pavelková 1
Šárka Pospíchalová 2
Iva Taterová 1
Klára Vaková 1
Jana Rajtrová 1
Iveta Majidová 1
Hanka Huserová 1

Přihláška

Přihlašte se svým kódem


Komentáře k tréninku: