Hlavní stránka > Tréninky > Víkend plný noseworku a hoopers

Víkend plný noseworku a hoopers Víkendovka

Poslední volné místo na cvičení. Všechny pokoje jsou již obsazené.

 

Baví Vás nosework a hoopers? Pojeďte s námi na Vysočinu do Červené Řečice si užít víkend plný tréninků, zábavy a zkoušek.

V pátek odpoledne budou noseworkové zkoušky a večer Vás seznámíme s hoopers a potrénujeme řady rukou. V sobotu se rozdělíme na dvě skupiny, jedna s Maruškou bude trénovat nosework a druhá s Terkou hoopers. Odpoledne se prostřídáte. Večer probereme tréninky a znovu potrénujeme řadu rukou. V neděli dopoledne si můžete vybrat nebo si dát od každého sportu jedno kolečko. Tréninky budou v blízkosti ubytování - pro nosework jsou v blízkosti všechny možné druhy terénů: od urbanů, přes přírodu k tekoucí či stojaté vodě a hoopers bude připravené travnaté hřišti.

V pátek odpoledne před zahájením víkendu proběhnou noseworkové zkoušky v kategorii Uz, U1, Nz, N1, Wz, W1, Dz, a D1.

 

program:

Pátek:

 • odpoledne: Noseworkové zkoušky
 • večer: přednáška / výcvik (dle domluvy)

Sobota:

 • dopolední výcvik
 • odpolední výcvik
 • večer: přednáška / výcvik

Neděle:

 • dopolední výcvik

 

Ubytování: ve vícelůžkových pokojích (společné sociální zařízení), jeden pokoj s vlastní koupelnou, wifi dostupná v objektu.

 

kapacita:12 až 14 cvičících týmů (pes+člověk, dle obsazení pokojů)

Cena za víkend:

Pro nové účastníky 3200 Kč (výcvik, ubytování při obsazení pokoje 2 osobami, plnou penzi)

Pro ty, co s námi už byli na některém víkendu či táboru 2700 Kč za tým

další cvičící pes jednoho psovoda: 1200 Kč

Cena nezahrnuje:

Poplatek za psa na pokoji: 100 Kč / víkend

příplatek za samostatný pokoj 300 Kč / víkend

místní poplatek pro obec 40 Kč / víkend

dospělý doprovod na jednom pokoji 1270 Kč / víkend

Startovné na NW zkouškách pro účastníky víkendu – 100 Kč pro členy klubu (250 Kč nečlenové klubu)

 

Přihlašování na akci je přes https://cervenarecice.teamdps.cz/trainings/145528 poznámky u přihlašování prosím uveďte jméno psa, stáří psa, jestli chcete samostatný pokoj, doprovod …

 

Do týdne po přihlášení prosím o zaplacení části ceny víkendu - 1000,- Kč na účet u FIO Banky: 2402206107/2010  variabilní symbol: 20220923 a do zprávy pro příjemce: NW+hoopers  + Vaše jméno. Tato platba je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka, kterého si sami najdete.
V případě zrušení akce ze strany pořadatele, budou platby vráceny nebo dle domluvy převedeny na jinou akci.

 

Co je Hoopers?

Sport, který pochází z USA a v ČR se objevil v roce 2017. Hoopers je podobné agility. Je tam trať, běhá se na čas, počítají se chyby i odmítnutí stejně jako v agility, rozdíl mezi agility a hoopers je v tom, že v hoopers je pes veden na dálku z vymezeného prostoru a rozdíl je i v překážkách. V hoopers pes neskáče, jen probíhá oblouky (hoopy), tunelem, obíhá barely a branky. Hoopers je vhodné pro všechny věkové i velikostní kategorie psů nejen díky tomu, že pes neskáče, ale v hoopers nedochází ani k prudkým změnám pohybu. Sport je vhodný i pro hendikepované pejsky (vozíčkáře) i majitele s omezeným pohybem. Takže pokud máte akčního pejska, který nemůže skákat, je to sport pro vás 🙂 !

 

Dotazy k akci prosím přes fb, či e-mail: marie.klusova@cervenarecice.name, nebo tel.: 777 232 881

 

Víkendem Vás budou provázet, starat se o zábavu i výuku:

 

ing. Marie Klůsová z Dobré psí školy v Červené Řečici

Jmenuji se Marie Klůsová a výcviku psů se věnuje od roku 2003 a především pachovým pracím. Vedu psí školu ABaRo v Červené Řečici a jsme rozhodčím a o instruktorem noseworku v klubu Nosework CZ. S mým prvním psem Roníkem jsem se věnovala hlavně výcviku záchranářských psů a spolu jsme  splnili Atestační zkoušky pro plošné vyhledání lidí. V současnosti mám dva psi – bláznivou tollerku Buffy a malého papillona Apíka. Společně jsme získali tituly: Master of nosework Z – 2x a Master of nosework 1 s Buffy a složili tyto noseworkové zkoušky: 2x NW-Uz, NW-U1, NW-U2, 2x NW-Nz, NW-N1, NW-N2, 2x NW-Wz, NW-W1, 2x NW-Dz, 2x NW-D1. Pravidelně pořádá noseworkové zkoušky a v letošním roce jsem poprové uspořádala závod o Noseworkovou bramboru.  

 

Tereza Kalvová z Dobré psí školy Ralsko

Jmenuji se Tereza Kalvová a působím jako trenér v Psí škole Welka v Ralsku. Výcvikem psů se zabývám už od roku 2004 a profesionálně od roku 2017. Momentálně mám tři vlastní psy - Pipina (border kolie, 10 let), Meky (kooikerhondje, 6 let) a adoptovaného Axíka (kříženec, 1,5 roku) - se kterými se věnuji především noseworku, dogdancingu a hoopers. S nejmladším Axíkem se opět vracím i k agility. S Pipinem a Meky máme složeno pár noseworkových zkoušek, Axík se na ně teprve chystá. Z dogdancingu mají Pip a Meky vytančeného Mastera of Dogdancing 1. stupně a Axík zatím zkoušku F1. Příští rok mě čeká kurz instruktora na nosework. Mým hlavním cílem je, aby pes s člověkem spolupracoval ochotně, s radostí a s minimálním stresem. Více informací o mně najdete na mých osobních webových stránkách www.wilderforce.webnode.cz a informace o Psí škole Welka najdete na www.psiskolawelka.cz nebo na facebooku a instagramu.

Datum

23.09.2022 19:00 - 25.09.2022 13:00 (Pá - Ne)

Sport

víkendovka

Cena

Individuální cena za psa (Kč)

Přihlášeno

14 z 14

Výcvikář

Marie Klůsová

Místo tréninku

Červená Řečice

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů
Jana Rajtrová 1
Lenka Plichtová 1
Iva Krákorová 1
Ilona Schwarzova 1
Lucie Formánková 1
Blanka Novotná 1
Jana Radová 1
Iveta Jedličková 1
Romana Markova 1
Hana Kropáčková 2
Šárka Pospíchalová 2
Sandra Šomkova 1

Přihláška

Trénink je již plně obsazen, můžete se přihlásit jako náhradník.

Přihlašte se svým kódem


Komentáře k tréninku:

 • User
  Blanka Novotná
  Prosím 1x dospělí doprovod a samostatný pokoj