Hlavní stránka > Tréninky > Víkend plný noseworku, agilit a dogdencingu

Víkend plný noseworku, agilit a dogdencingu Víkendovka

Baví Vás nosework, agilit a dogdancing? Pojeďte s námi na Vysočinu do Červené Řečice si užít víkend plný tréninků, zábavy a zkoušek.

Ve čtvrtek odpoledne před zahájením víkendu proběhnou noseworkové zkoušky v kategorii Uz, U1, Nz, N1, Wz, W1, Dz, a D1. Večery budou patřit přednáškám a tréninku noseworkových řad. V pátek a sobotu se rozdělíme na dvě skupiny, jedna s Maruškou bude trénovat nosework a druhá s Terkou buď agility nebo dogdancing. Odpoledne se prostřídáte. V neděli dopoledne si můžete vybrat nebo si dát od každého sportu jedno kolečko. Tréninky budou v blízkosti ubytování - pro nosework jsou v blízkosti všechny možné druhy terénů: od urbanů, přes přírodu k tekoucí či stojaté vodě, pro agility a dogdancing bude připravené travnaté hřišti. V případě nepříznivého počasí je u ubytování dostatek krytých prostor.

 

program:

Čtvrtek:

  • odpoledne: Noseworkové zkoušky
  • večer: přednáška / výcvik (dle domluvy)

Pátek a sobota:

  • dopolední výcvik
  • odpolední výcvik
  • večer: přednáška / výcvik

Neděle:

  • dopolední výcvik

 

Ubytování: ve vícelůžkových pokojích (společné sociální zařízení), jeden pokoj s vlastní koupelnou, wifi dostupná v objektu.

 

kapacita:12 až 14 cvičících týmů (pes+člověk, dle obsazení pokojů)

Cena za víkend:

Pro nové účastníky 4600 Kč (výcvik, ubytování při obsazení pokoje 2 osobami, plnou penzi)

Pro ty, co s námi už byli na některém víkendu či táboru 4100 Kč za tým

další cvičící pes jednoho psovoda: 1500 Kč

Cena nezahrnuje:

Poplatek za psa na pokoji: 150 Kč / víkend

příplatek za samostatný pokoj 400 Kč / víkend

místní poplatek pro obec 60 Kč / víkend

dospělý doprovod na jednom pokoji 1850 Kč / víkend

Startovné na NW zkouškách pro účastníky víkendu – 100 Kč pro členy klubu (250 Kč nečlenové klubu)

 

Přihlašování na akci je přes: https://cervenarecice.teamdps.cz/trainings/145527

Do poznámky u přihlašování prosím uveďte jméno psa, stáří psa, jestli chcete samostatný pokoj, doprovod …

 

Po přihlášení vám bude v rezervačním systému nastavená cena pro zaplacení části ceny víkendu - 2000,- Kč na účet u FIO Banky: 2402206107/2010  variabilní symbol: dle dogresu (nebo 20221027) a do zprávy pro příjemce: NW+Agi+DD  + Vaše jméno. Prosím o zaplacení do týdne od přihlášení, doplatek bude v hotovosti na místě. Tato platba je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka, kterého si sami najdete.
V případě zrušení akce ze strany pořadatele, budou platby vráceny nebo dle domluvy převedeny na jinou akci.

 

 

Dotazy k akci prosím přes fb, či e-mail: marie.klusova@cervenarecice.name, nebo tel.: 777 232 881

 

Víkendem Vás budou provázet, starat se o zábavu i výuku:

 

ing. Marie Klůsová z Psí školy ABaRo v Červené Řečici

Jmenuji se Marie Klůsová a výcviku psů se věnuje od roku 2003 a především pachovým pracím. Vedu psí školu ABaRo v Červené Řečici a jsme rozhodčím a o instruktorem noseworku v klubu Nosework CZ. S mým prvním psem Roníkem jsem se věnovala hlavně výcviku záchranářských psů a spolu jsme  splnili Atestační zkoušky pro plošné vyhledání lidí. V současnosti mám dva psi – bláznivou tollerku Buffy a malého papillona Apíka. Společně jsme získali tituly: Master of nosework Z – 2x a Master of nosework 1 s Buffy a složili tyto noseworkové zkoušky: 2x NW-Uz, NW-U1, NW-U2, 2x NW-Nz, NW-N1, NW-N2, 2x NW-Wz, NW-W1, 2x NW-Dz, 2x NW-D1. Pravidelně pořádá noseworkové zkoušky a v letošním roce jsem poprové uspořádala závod o Noseworkovou bramboru.  

 

Tereza Kalvová z Psí školy Welka

Jmenuji se Tereza Kalvová a působím jako trenér v Psí škole Welka v Ralsku. Výcvikem psů se zabývám už od roku 2004 a profesionálně od roku 2017. Momentálně mám tři vlastní psy - Pipina (border kolie, 10 let), Meky (kooikerhondje, 6 let) a adoptovaného Axíka (kříženec, 1,5 roku) - se kterými se věnuji především noseworku, dogdancingu a hoopers. S nejmladším Axíkem se opět vracím i k agility. S Pipinem a Meky máme složeno pár noseworkových zkoušek, Axík se na ně teprve chystá. Z dogdancingu mají Pip a Meky vytančeného Mastera of Dogdancing 1. stupně a Axík zatím zkoušku F1. Příští rok mě čeká kurz instruktora na nosework. Mým hlavním cílem je, aby pes s člověkem spolupracoval ochotně, s radostí a s minimálním stresem. Více informací o mně najdete na mých osobních webových stránkách www.wilderforce.webnode.cz a informace o Psí škole Welka najdete na www.psiskolawelka.cz nebo na facebooku a instagramu.

Datum

27.10.2022 19:00 - 30.10.2022 13:00 (Čt - Ne)

Sport

víkendovka

Cena

Individuální cena za psa (Kč)

Přihlášeno

13 z 14

Výcvikář

Marie Klůsová

Místo tréninku

Červená Řečice

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů
Lucie Jiránková 1
Iva Krákorová 1
Ilona Schwarzova 1
Dana Pavelková 1
Šárka Pospíchalová 2
Štěpánka Richterová 3
Tereza Štěpánková 2
Kopřivová Eva 1
Lenka Matoušková 1

Přihláška

Přihlašte se svým kódem


Komentáře k tréninku: