Hlavní stránka > Tréninky > Víkend plný noseworku, agilit a hoopers – duben 2023

Víkend plný noseworku, agilit a hoopers – duben 2023 Víkendovka

Všechny pokoje jsou již obsazené, je možnost se přihlásit pouze na cvičení.

 

 

Baví Vás nosework, agility nebo hoopers? Pojeďte s námi na Vysočinu do Červené Řečice si užít víkend plný tréninků, zábavy a zkoušek.

V pátek odpoledne budou noseworkové zkoušky a večer Vás seznámíme s hoopers a potrénujeme řady rukou. V sobotu se rozdělíme na dvě skupiny, jedna s Maruškou bude trénovat nosework a druhá s Terkou hoopers nebo agility. Odpoledne se prostřídáte. Večer probereme tréninky a znovu potrénujeme řadu rukou. V neděli dopoledne si můžete vybrat nebo si dát od každého sportu jedno kolečko. Tréninky budou v blízkosti ubytování - pro nosework jsou v blízkosti všechny možné druhy terénů: od urbanů, přes přírodu k tekoucí či stojaté vodě a hoopers bude připravené travnaté hřišti.

V pátek odpoledne před zahájením víkendu proběhnou noseworkové zkoušky v kategorii Uz, U1, Nz, N1, Wz, W1, Dz, a D1.

 

program:

Pátek:

  • odpoledne: Noseworkové zkoušky
  • večer: přednáška nebo výcvik (dle domluvy)

Sobota:

  • dopolední výcvik
  • odpolední výcvik
  • večer: přednáška nebo tréninky řad - ruce

Neděle:

  • dopolední výcvik

 

Ubytování: ve vícelůžkových pokojích (společné sociální zařízení), jeden pokoj s vlastní koupelnou, wifi dostupná v objektu.

 

kapacita: 12 až 16 cvičících týmů (pes + psovod, dle obsazení pokojů)

Cena za víkend:

Pro nové účastníky 2800 Kč (výcvik, prostory pro cvičení a ubytování)

Pro ty co s námi už byli na některém víkendu či táboru 2600 Kč za tým (výcvik, prostory pro cvičení a ubytování v samostatném pokoji pouze pro Vás)

další cvičící pes jednoho psovoda: 1400 Kč

Cena nezahrnuje:

Stravování (plná penze po celý víkend): dle aktuálního ceníku ubytování – 850,- Kč/víkend
Poplatek za psa na pokoji: 100 Kč / víkend

místní poplatek pro obec 40 Kč / víkend

dospělý doprovod na stejném pokoji jako účastník 500 Kč / víkend

Startovné na NW zkouškách pro účastníky víkendu – pro členy klubu - 100,- Kč za zkoušku (nečlenové klubu + 150,- Kč)

Startovné na NW zkouškách pro ostatní – 300,- Kč za 1-kreditovou zkoušku a 400,- Kč za 2-kreditovou zkoušku (nečlenové klubu + 150,- Kč).
 

Na víkend je možnost dojíždět bez ubytování a stravy, pouze na cvičení.

 

Přihlašování na akci je přes ………….. poznámky u přihlašování prosím uveďte jméno psa, stáří psa, jestli chcete samostatný pokoj, doprovod …

 

V rezervačním systému je nastavený místo ceny víkendu pouze rezervační poplatek 1000,- za psa a prosím zaplaťte podle informací, které Vám pošle rezervační systém. Do poznámky k platbě NW+AGI+H a Vaše jméno. Tato platba je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka, kterého si sami najdete.
V případě zrušení akce ze strany pořadatele, budou platby vráceny nebo dle domluvy převedeny na jinou akci.

 

Dotazy k akci prosím přes fb, či e-mail: marie.klusova@cervenarecice.name, nebo tel.: 777 232 881

 

Co je Hoopers?

Sport, který pochází z USA a v ČR se objevil v roce 2017. Hoopers je podobné agility. Je tam trať, běhá se na čas, počítají se chyby i odmítnutí stejně jako v agility, rozdíl mezi agility a hoopers je v tom, že v hoopers je pes veden na dálku z vymezeného prostoru a rozdíl je i v překážkách. V hoopers pes neskáče, jen probíhá oblouky (hoopy), tunelem, obíhá barely a branky. Hoopers je vhodné pro všechny věkové i velikostní kategorie psů nejen díky tomu, že pes neskáče, ale v hoopers nedochází ani k prudkým změnám pohybu. Sport je vhodný i pro hendikepované pejsky (vozíčkáře) i majitele s omezeným pohybem. Takže pokud máte akčního pejska, který nemůže skákat, je to sport pro vás 🙂 !

 

 

Víkendem Vás budou provázet, starat se o zábavu i výuku:

 

ing. Marie Klůsová z Psí školy ABaRo v Červené Řečici

 

Jmenuji se Marie Klůsová a výcviku psů se věnuje od roku 2003 a především pachovým pracím. Vedu psí školu ABaRo v Červené Řečici a jsme rozhodčím a o instruktorem noseworku v klubu Nosework CZ. S mým prvním psem Roníkem jsem se věnovala hlavně výcviku záchranářských psů a spolu jsme  splnili Atestační zkoušky pro plošné vyhledání lidí. V současnosti mám dva psi – bláznivou tollerku Buffy a malého papillona Apíka. Společně jsme získali tituly: Master of nosework Z – 2x, Master of nosework 1, Master of nosework 2 a Master of Urban. Mám složené tyto noseworkové zkoušky: 2x NW-Uz, NW-U1, NW-U2, NW-U3, 2x NW-Nz, 2x NW-N1, NW-N2, 2x NW-Wz, NW-W1, 2x NW-Dz, 2x NW-D1, NW-D2. Pravidelně pořádám noseworkové zkoušky a v letošním roce jsem poprové uspořádala závod o Noseworkovou bramboru a zúčastnila se jako rozhodčí Mistrovství ČR v nosewoku. 

 

Tereza Kalvová z Psí škola Welka

Jmenuji se Tereza Kalvová a působím jako trenér v Psí škole Welka v Ralsku. Výcvikem psů se zabývám už od roku 2004 a profesionálně od roku 2017. Momentálně mám tři vlastní psy - Pipina (border kolie, 10 let), Meky (kooikerhondje, 6 let) a adoptovaného Axíka (kříženec, 2 roky) - se kterými se věnuji především noseworku, dogdancingu a hoopers. Agility trénuju v Agility Dogs of Needles, z.s. od roku 2008. S Pipinem a Axíkem jsem získala Master of nosework Z a s Meky mám složeno pár noseworkových zkoušek. Tento rok mě čeká kurz instruktora na nosework. Z dogdancingu mají Pip a Meky vytančeného Mastera of Dogdancing 1. stupně a Axík zatím zkoušku F1 a DwD1. V hoopers běhám s Pipem a Meky v kategorii H0 a s Axíkem v H1. Na závodech jsme byli 2x třetí. Mým hlavním cílem je, aby pes s člověkem spolupracoval ochotně, s radostí a s minimálním stresem. Více informací o mně najdete na mých osobních webových stránkách www.wilderforce.webnode.cz a informace o Psí škole Welka najdete na www.psiskolawelka.cz nebo na facebooku a instagramu.

Datum

14.04.2023 18:00 - 16.04.2023 13:00 (Pá - Ne)

Sport

víkendovka

Cena

1 000 Kč za psa

Přihlášeno

13 z 13 (+ 1 náhr.)

Výcvikář

Marie Klůsová

Místo tréninku

Červená Řečice

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů
Lucie Formánková 1
Lenka Plichtová 1
Věra Kubánková 1
Michaela Hašková 1
Blanka Novotná 1
Šárka Pospíchalová 2
Iveta Fajtová 1
Barbora Bestová 1
Eva Pokrovská 1
Lenka Matoušková 1
Kopřivová Eva 1
Dana Gínová 1
Náhradník Počet psů
Leona Petrová (náhradník) 1

Přihláška

Trénink je již plně obsazen, můžete se přihlásit jako náhradník.

Přihlašte se svým kódem


Komentáře k tréninku: