Hlavní stránka > Tréninky > Pestrý výcvikový tábor pro psy IV – Maruška a Terka

Pestrý výcvikový tábor pro psy IV – Maruška a Terka Víkendovka

Edit: pokoje jsou již obsazené a zůstává pouze jedno místo na cvičení.

 

 

 

Přihlašování na čtvrtý pestrý výcvikový tábor je tu, těšíte se?

 

Tábor je pro všechny, které baví nejrůznější aktivity se psem a chtějí poznat různé psí sporty a dovednosti. Nezáleží na pokročilosti výcviku, ale na chuti se učit novým věcem.

 

Věnovat se budeme nejrůznějším psím sportům a to noseworku, dogdancingu, záchranařině, Obedienci, Základní poslušnosti, stopám, agility, rally dogdancing, …

 

Ale aby tábor nebyl jen o psích sportech, ukážeme si a vysvětlíme si, jak na hlavolamy a jak hrát hry, aby výcvik bavil nás i psy. Naučíte se hry pro běžný život (sebekontrolní hry, hry pro lepší přivolání, klecové hry a další).

Jak jste zvyklí z Pestrých víkendů, nebudou chybět ani různá socializační cvičení dle potřeby vašich pejsků.

 

Pro koho je tento tábor vhodný? Pro každého bez ohledu na věk, plemennou příslušnost, velikost či temperament.

 

Trénovat budeme vždy dopoledne a odpoledne. Večery budou věnované přednáškám a debatám o výcviku psů.

 

Bydlet budeme v přátelském prostředí Ubytování u Pípalů v Červené Řečici na Vysočině.

 

Ubytováni budete po jednom či s doprovodem na pokoji, aby jste si mohli tábor užít. Nebo si můžete postavit vlastní stan či přijet a bydlet v karavanu. Pokud bydlíte v okolí můžete na tábor dojíždět. Také s Vámi může jet i doprovod a tábor spojit s dovolenou a výlety po okolí.

 

Začátek – v neděli po 15. hodině 23.7.2023

 

Konec – v sobotu ráno 29.7.2023

 

Přesný harmonogram není. Na začátku tábora vyplníte malý dotazník, kde si zaškrtnete to, co Vás z výcviku zajímá, či si chcete vyzkoušet a potrénovat. Následně sestavíme plán jednotlivých cvičení.

 

Kapacita tábora 12 až 16  cvičících týmů (dle obsazení pokojů, skupiny po 6-8 psech na jednoho trenéra)

 

Cena tábora

Pro nové účastníky 7500 Kč (výcvik, prostory pro cvičení a ubytování)

Pro ty, co s námi už byli na některém víkendu či táboru 7000 Kč za tým (výcvik, prostory pro cvičení a ubytování)

další cvičící pes jednoho psovoda: dle domluvy

Cena nezahrnuje:  

Stravování (plná penze po celý tábor): dle aktuálního ceníku ubytování – …,- Kč / tábor

Poplatek za psa na pokoji: 300 Kč / tábor

místní poplatek pro obec 120 Kč / tábor

dospělý doprovod na stejném pokoji jako účastník 1000 Kč / tábor
Startovné na NW zkouškách pro účastníky víkendu – pro členy klubu - 200,- Kč za zkoušku (nečlenové klubu + 150,- Kč)

 

Dotazy a další informace na tel.: 777 232 881, nebo pište přes zprávy.

 

Přihlašování na akci je přes ………… . Do poznámky u přihlašování prosím uveďte jméno psa, stáří psa, jestli chcete samostatný pokoj, nebo budete mít sebou doprovod.

 

V rezervačním systému je nastavený místo ceny tábora pouze rezervační poplatek 2000,- za psa a prosím zaplaťte podle informací, které Vám pošle rezervační systém. Do poznámky k platbě Tábor4 a Vaše jméno. Tato platba je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka, kterého si sami najdete.
V případě zrušení akce ze strany pořadatele, budou platby vráceny nebo dle domluvy převedeny na jinou akci.

 

Táborem Vás budou provázet a výcviky povedou zkušené trenérky:

 

ing. Marie Klůsová z Psí škola ABaRo v Červené Řečici
Jmenuji se Marie Klůsová a výcviku psů se věnuje od roku 2003 a především pachovým pracím. Vedu psí školu ABaRo v Červené Řečici a jsme rozhodčím a o instruktorem noseworku v klubu Nosework CZ.
Se svým prvním psem složila atesty Ministerstva vnitra pro plošné vyhledání. S Buffy jsem se v roce 2018 se kvalifikovala a účastnila Mistrovství záchranných psů IZS. A v roce 2020 složili zkoušku pohotovostní jednotky svazu záchranných brigád a zúčastnili plošných atestů, ale bohužel vždy jim chybělo trochu štěstí. V roce 2022 jsem uspořádala první ročních Roníkova záchranářského závodu. Se svými psy se zúčastnila moha praktických záchranářských závodů i několika pátracích akcí. Má splněno více jak třicet vrcholových zkoušek z výkonu v záchranařině, noseworku a dalších psích sportech. V současnosti se hlavně věnuji noseworku s bláznivou tollerku Buffy a malým papillonem Apíkem. Společně jsme získali tituly: Master of nosework Z – 2x, Master of nosework 1, Master of nosework 2  a Master of Urban. Složili tyto noseworkové zkoušky: 2x NW-Uz, NW-U1, NW-U2, NW-U3, 2x NW-Nz, 2x NW-N1, NW-N2, 2x NW-Wz, NW-W1, 2x NW-Dz, 2x NW-D1, NW-D2. Pravidelně pořádám noseworkové zkoušky, v roce 2022 jsem poprové uspořádala závod o Noseworkovou bramboru a také jsem posuzovala Mistrovství ČR v nosewoku. 

Tereza Kalvová z Psí škola Welka

Jmenuji se Tereza Kalvová a působím jako trenér v Psí škole Welka v Ralsku. Výcvikem psů se zabývám už od roku 2004 a profesionálně od roku 2017. Momentálně mám tři vlastní psy - Pipina (border kolie, 10 let), Meky (kooikerhondje, 6 let) a adoptovaného Axíka (kříženec, 2 roky) - se kterými se věnuji především noseworku, dogdancingu a hoopers. Agility trénuju v Agility Dogs of Needles, z.s. od roku 2008. S Pipinem a Axíkem jsem získala Master of nosework Z a s Meky mám složeno pár noseworkových zkoušek. Tento rok mě čeká kurz instruktora na nosework. Z dogdancingu mají Pip a Meky vytančeného Mastera of Dogdancing 1. stupně a Axík zatím zkoušku F1 a DwD1. V hoopers běhám s Pipem a Meky v kategorii H0 a s Axíkem v H1. Na závodech jsme byli 2x třetí. Mým hlavním cílem je, aby pes s člověkem spolupracoval ochotně, s radostí a s minimálním stresem. Více informací o mně najdete na mých osobních webových stránkách www.wilderforce.webnode.cz a informace o Psí škole Welka najdete na www.psiskolawelka.cz nebo na facebooku a instagramu.

Datum

23.07.2023 15:00 - 29.07.2023 10:00 (Ne - So)

Sport

víkendovka

Cena

2 000 Kč za psa

Přihlášeno

16 z 16

Výcvikář

Marie Klůsová

Místo tréninku

Červená Řečice

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů
Diana Ranná 2
Drahomíra Vrzalová 1
Ivana Marčíková 1
Olga Siková 1
Božena Kabíčková 1
Kateřina Ondráčková 2
Eva Chejlavová 1
Hana Vaníková 1
Dana Pavelková 1
Andrea Mrazova 1
Libuše Králíková 2
Šárka Pospíchalová 2

Přihláška

Trénink je již plně obsazen, můžete se přihlásit jako náhradník.

Přihlašte se svým kódem


Komentáře k tréninku:

  • User
    Lenka Schneiderová
    Ahoj. Ještě úplně nevím, jak to v létě budu mít ale kdyby se pak nějaké místo uvolnilo, dejte vědět. Docela ráda bych jela znova. Lenka